CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, anneliğin dünyadaki en yüce duygu olduğunu ifade etti. Bütün annelerin anneler gününü kutlayan Kaya, “Annelerin çocuklarını yatağa tok yatırdığı, huzurlu ve mutlu yuvalarında yüzünün güldüğü bir Türkiye diliyorum” dedi.

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, Anneler günü için yayınladığı mesajında şunları söyledi:

SEVGİ VE ŞEFKAT SEMBOLÜ ANNELERİMİZ

“Sevginin, şefkatin, vefanın, emeğin ve merhametin sembolü annelerimiz bizler için çok kıymetlidir. Her birimiz onların eserleriyiz. Onların fedakârlıklarıyla bugünlere geldik. Onlardan çok şeyler öğrendik. Bizlere dürüstlüğü, onurlu ve ahlaklı insan olmayı öğreten annelerimize layık olmanın yolu, onları senede bir gün anmak değil, hak ettikleri sevgi ve saygıyı her daim göstermektir. Onlardan öğrendiğimiz tüm değerleri yaşatmak, iyi insanlar olmaktır” dedi.

SAĞLIKÇI ANNELERİMİZ

“Çok zor günlerden geçtiğimiz bu pandemi sürecinde büyük fedakârlıklar yaparak günlerce evlatlarının yüzünü görmeden insan sağlığına hizmet etmek için hastanelerde görev yapan annelerimize şükranlarımı sunuyorum, emeklerinin önünde saygıyla eğiliyorum.”

BİR ANNE BİR MİLLETİN KADERİNİ DEĞİŞTİRİR

“Bir anne, bir milletin kaderini değiştirebilir. Kurtarıcı ve kurucu liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım, bunun en güzel örneğidir. Zübeyde annemizi ve ülkemizin kurtuluş mücadelesinde büyük fedakârlıklar yapan tüm annelerimizi saygı ve minnetle anıyorum.”

ŞEHİT ANNELERİMİZ

“Başta şehit annelerimiz, kıymetli anacığım ve eşim olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyor, büyüklerimizin ellerinden öpüyorum.  Tüm Annelerimizin Anneler günü kutlu olsun.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here